Quick-Step, Impressive Design, IMD8246 Dub zázvorový
Laminátová plovoucí podlaha od belgického výrobce Quick-Step. Kolekce Impressive Design, dekor IMD8246 Dub zázvorový.
| Kód zboží | LAM-11-21-001 |
| Výrobce | Quick-Step |
| Hmotnost | 9,00 kg |
| Záruka | 25 let |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít do 7 dnů |
| Běžná cena (s DPH) | 1179 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 884,81 Kč/m2 |
| Množství v balení | 1,201 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 1062 Kč |
Popis výrobku
Laminátová plovoucí podlaha od belgického výrobce Quick-Step. IMD8246 Dub zázvorový. Impressive Design - parketové dekory, které jsou voděodolné a extra odolné proti poškrábání, díky ochraně Scratch Guard. Imressive Design - stromečkový vzor (na rybinu) pro váš domov ...
| Výrobce | Quick-Step |
|---|---|
| Kolekce | Impressive Design |
| Dekor | IMD8246 Dub zázvorový |
| Vzor | Parketa s celoobvodovou mikro v-spárou V4 |
| Zátěžová třída | 23/32, bytové prostory s intenzivní zátěží, komerční prostory se střední zátěží |
| Povrch | Autentická struktura dřeva |
| Celková tloušťka | 8mm |
| Rozměr lamely | Délka 655mm x šířka 131mm x tloušťka 8mm |
| Nosná deska | HDF |
| Speciální úprava | Hydroseal - technologie odolná proti vodě + Scratch Guard - až desetkrát odolnější proti poškrábání + antistatická úprava |
| Zámkový spoj | Uniclic, patentovaný trvale aktivní zámkový spoj |
| Způsob položení | Plovoucím způsobem |
| Podlahové vytápění | Ano |
Související produkty
-
Quick-Step Basic Plus 2v1, 2mm, 15m2
114,95 Kč/m2
-
Quick-Step Basic Plus 2v1, 2mm, 60m2
107,69 Kč/m2
-
Quick-Step Unisound 2v1, 2mm, 15m2
254,1 Kč/m2
-
Quick-Step Thermolevel, 5mm, 9m2
206,91 Kč/m2
-
Quick-Step Silent Walk, 2mm, 7m2
269,83 Kč/m2
-
Quick-Step Kit (akryl), 310ml
473,11 Kč/ks
-
Quick-Step, čistící souprava - spray mop
1470,15 Kč/ks
-
Quick-Step Floor Cleaner, 1000ml
356,95 Kč/l
-
Quick-Step Floor Cleaner, 2000ml
309,76 Kč/l
-
Quick-Step, Dub zázvorový 8246, 58x12mm
133,1 Kč/bm
-
Quick-Step, Dub zázvorový 8246, 77x14mm
209,33 Kč/bm
-
Quick-Step, Scotia, Dub zázvorový 8246, 17x17mm
87,12 Kč/bm
-
Quick-Step, Incizo 5 v 1, Dub zázvorový 8246, 48x13mm
608,63 Kč/bm