Quick-Step, Pristine, SGHBC20331 Dub jasný světlý přírodní
Vinylová podlaha k celoplošnému lepení od belgického výrobce Quick-Step. Kolekce Pristine, dekor SGHBC20331 Dub jasný světlý přírodní.
| Kód zboží | VIN-11-37-003 |
| Výrobce | Quick-Step |
| Hmotnost | 21,10 kg |
| Záruka | Doživotní záruka |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Běžná cena (s DPH) | 839 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 713,78 Kč/m2 |
| Množství v balení | 4,582 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 3270 Kč |
! akce je platná do 26.5.2026 !
Popis výrobku
Vinylová podlaha k celoplošnému lepení od belgického výrobce Quick-Step. SGHBC20331 Dub jasný světlý přírodní. Pristine - předností této podlahy je její voděodolnost a odolnost proti poškrábání díky technologii Scratch Guard. Lze kombinovat s kolekcí Fuse. Pristine - ideální volba pro Váš domov ...
| Výrobce | Quick-Step |
|---|---|
| Výrobní řada | Vinyl Flex |
| Kolekce | Pristine |
| Dekor | SGHBC20331 Dub jasný světlý přírodní |
| Vzor | "Parketa" s celoobvodovou v spárou V4 |
| Zátěžová třída | 23/33 bytové a komerční prostory s intenzivní zátěží |
| Povrch | Autentická struktura dřevěné podlahy |
| Speciální úprava | Scratch Guard (proti poškrábání) |
| Celková tloušťka | 2,5mm |
| Tloušťka nášlapné vrstvy | 0,55mm |
| Rozměr lamely | Délka 740 x šířka 129 x tloušťka 2,5mm |
| Způsob položení | Celoplošným přilepením |
| Podlahové vytápění | Ano |
| Speciální info | Lze kombinovat s kolekcí Fuse |
Související produkty
-
Quick-Step, 20331 Dub jasný světlý přírodní, 60x13mm
166,98 Kč/bm
-
Quick-Step, lepidlo na vinyl, 6kg
306,74 Kč/kg
-
Quick-Step, lepidlo na vinyl, 15kg
267,41 Kč/kg
-
Quick-Step Flex Pro Pure, 1,8mm, 6,5m2
522,72 Kč/m2
-
Quick-Step Floor Cleaner, 2000ml
309,76 Kč/l
-
Quick-Step, Fuse, SGMPC20321 Dub jasný světlý přírodní
624,3 Kč/m2