Provoz vzorkovny je od 13.3.2020 dočasně uzavřen, e-shopový prodej zůstává v provozu. Bližší informace na 603 52 52 82. Děkujeme za pochopení.

Balterio, Smart Finish ISO-TRANS, 2,5mm, 12m2

Integrovaná separační podložka pod plovoucí podlahy od belgického výrobce Balterio. Smart Finish ISO-TRANS , 2,5mm, 12m2.

Kód zbožíPDL-02-005
VýrobceBalterio
Vzorek na prodejněVzorek - Praha 10
Hmotnost3,00 kg
Záruka24 měsíců
DostupnostSkladem u partnera - můžete mít do 7 dnů

Běžná cena (s DPH) 95 Kč/m2
Naše cena (s DPH) 86,03 Kč/m2
Množství v balení 12 m2
Cena za balení (s DPH) 1032 Kč
=
Chci jen nezávazně  

Popis výrobku

Integrovaná separační podložka pod plovoucí podlahy od belgického výrobce Balterio. Smart Finish ISO-TRANS , 2,5mm. Podložka z polyoefinové pěny.Tato podložka pod plouvocí podlahy Balterio je opatřena integrovanou zábranou proti vlhkosti (není již potřeba pod podlahu instalovat PE fólii). Podložka má velmi dobrou objemovou stálost. Snižuje hladinu zvuku prostupujícího k vašim sousedům pod vámi a rovněž velmi dobře tlumí kročejoví hluk v samotné místnosti. Při pokládce je nutné podložku slepit speciální páskou Balterio Smart Finish ALU TAPE z důvodu zamezení proniknutí vlhkosti z podkladních vrstev do plovoucí podlahy a nežádoucímu překrytí podložky. Zařezávání podložky podle dispozice místnosti je díky potisku na podložce velmi jednoduché. Podložka nevyrovnává nerovnosti podkladu, pouze eliminuje jeho drobnou hrubost. - Smart Finish ISO-TRANS originální podložka, nejlepší řešení pro vaši podlahu ...

Výrobce Balterio
Složení - Materiál Extrudovaný polystyren XPS
Oblast použití Originální separační podložka pod plovoucí podlahy Balterio
Tloušťka podložky 2,5mm
Šířka desky 1000mm
Délka desky 12bm složeno do harmoniky
Vzhled, barva, odstín Modro-stříbrná
Kročejový útlum Snížení o 21%
Podlahové vytápění Ne
Speciální info Doporučujeme slepit originální páskou Smart Finis ALU TAPE

Související produkty