Fatra, Thermofix Wood, Oldrind 12164-1, 2mm
Vinylová podlaha od českého výrobce Fatra. Kolekce Thermofix Wood, dekor Oldrind 12164-1. 2mm.
| Kód zboží | VIN-12-02-035 |
| Výrobce | Fatra |
| Vzorek na prodejně | 30cm x 18cm - Praha 10 |
| Hmotnost | 13,50 kg |
| Záruka | 10 let |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít už zítra |
| Běžná cena (s DPH) | 603 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 603,79 Kč/m2 |
| Množství v balení | 4,32 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 2608 Kč |
! aktuálně skladem u dodavatele posledních 19 balení, o aktuální dostupnosti se informujte na naší infolince 603 52 52 82 !
Popis výrobku
Vinylová podlaha od českého výrobce Fatra. Oldrind 12164-1. Thermofix Wood - tato kolekce nabízí nespočet dřevěných dekorů. Do povrchu lamely je vyražen nepravidelný reliéf (gravír), který ještě více imituje pravé dřevo. Podlaha je extrémně stabilní a rozměrově stálá. Je vhodná do vlhkého prostředí i na podlahové vytápění. Je určená jak do bytových prostorů s intenzivní zátěží, tak i do komerčních prostorů se střední zátěží. Její povrch je dobře odolný proti mechanickému i chemickému opotřebení. Montáž podlahy se provádí celoplošným přilepením. Podklad musí být "dokonale" připraven, zejména pak jeho pevnost, povrch hladký, suchý a bez trhlin. Thermofix Wood - překvapí vás nejen cenou, ale i kvalitou ...
| Výrobce | Fatra |
|---|---|
| Kolekce | Thermofix Wood 2018 - 2020 |
| Dekor | Oldrind 12164-1 |
| Vzor | Plošný, prkno bez v-spáry (s ostrou hranou) |
| Zátěžová třída | 23/32 bytové prostory s intenzivní zátěží, komerční prostory se střední zátěží |
| Povrch | Nepravidelný reliéf (gravír) imitující dřevěný povrch |
| Celková tloušťka | 2mm |
| Tloušťka nášlapné vrstvy | 0,4mm |
| Rozměr lamely | Délka 1200mm x šířka 180mm x tloušťka 2mm |
| Způsob položení | Celoplošným přilepením |
| Podlahové vytápění | Ano |