Floor Forever Vinyl, Authentic Oak Click 0,55 (Rigid), 1020F Dub královský
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci Floor Forever Vinyl. Kolekce Authentic Oak Click 0,55 (Rigid), dekor 1020F Dub královský.
| Kód zboží | VIN-20-42-002 |
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
| Hmotnost | 14,80 kg |
| Záruka | 20 let |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít do 3 dnů |
| Běžná cena (s DPH) | 1270 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 1008,41 Kč/m2 |
| Množství v balení | 1,071 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 1080 Kč |
! Akce je platná do 30.6.2026 !
Popis výrobku
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci Floor Forever Vinyl. 1020F Dub královský. Authentic Oak Click 0,55 (Rigid) - "stromečkový vzor". Pokládka podlahy plovoucím způsobem. Authentic Oak Click 0,55 (Rigid) - okázalá, ideální volba do vašich domovů ...
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
|---|---|
| Kolekce | Authentic Oak Click 0,55 (Rigid) |
| Dekor | 1020F Dub královský |
| Vzor | Parketa s celoobvodovou mikro v-spárou V4 |
| Zátěžová třída | 23/33 bytové i komerční prostory s intenzivní zátěží |
| Povrch | PU |
| Celková tloušťka | 5mm |
| Tloušťka nášlapné vrstvy | 0,55mm |
| Rozměr lamely | Délka 612mm x šířka 125mm x tloušťka 4+1mm integrovaná akustická podložka |
| Nosná deska | Rigid |
| Způsob položení | plovoucím způsobem |
| Podlahové vytápění | Ano |