Floor Forever Vinyl, Bellissimo Click 0,5, 6012 Dub Lenzo
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci s Floor Forever Vinyl. Kolekce Bellissimo Click 0,5, dekor 6012 Dub Lenzo.
| Kód zboží | VIN-20-38-002 |
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
| Hmotnost | 17,00 kg |
| Záruka | 20 let |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít už zítra |
| Běžná cena (s DPH) | 992 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 815,66 Kč/m2 |
| Množství v balení | 2,21 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 1802 Kč |
! Akce je platná do 30.6.2026 !
Popis výrobku
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci s Floor Forever Vinyl. 6012 Dub Lenzo. Bellissimo Click 0,5 - elegantní odstíny, od čisté krémově béžové až po sukatější tmavší hnědou jsou skvělou alternativou k typickým dubovým odstínům. Povrch podlahy je vysoce odolný proti škrábancům, skvrnám a šmouhám. Neobsahuje žádné ftaláty. Snadný na údržbu. Velmi snadná montáž plovoucím způsobem. Bellissimo Click 0,5 - elegantní, harmonická varianta za příznivou cenu ...
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
|---|---|
| Kolekce | Bellissimo Click 0,5 (Rigid) |
| Dekor | 6012 Dub Lenzo |
| Vzor | Prkno s celoobvodovou mikro v-spárou V4 |
| Zátěžová třída | 23/32 bytové prostory s intenzivní zátěží, komerční prostory se střední zátěží |
| Povrch | Embossing Register - autentická struktura dřeva |
| Celková tloušťka | 6mm |
| Tloušťka nášlapné vrstvy | 0,5mm |
| Rozměr lamely | Délka 1220mm x šířka 181mm x tloušťka 5+1mm integrovaná akustická podložka |
| Nosná deska | Rigid |
| Způsob položení | Plovoucím způsobem |
| Podlahové vytápění | Ano |