Floor Forever Vinyl, Grandissimo Click 0,55, 99931 Sylt Oak Brown
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci s Floor Forever Vinyl. Kolekce Grandissimo Click 0,55, dekor 99931 Sylt Oak Brown.
| Kód zboží | VIN-20-40-003 |
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
| Hmotnost | 17,00 kg |
| Záruka | 20 let |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít už zítra |
| Běžná cena (s DPH) | 1391 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 1032,37 Kč/m2 |
| Množství v balení | 1,98 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 2044 Kč |
! Akce je platná do 30.6.2026 !
Popis výrobku
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci s Floor Forever Vinyl. 99931 Sylt Oak Brown. Grandissimo Click 0,55 - nadstandardní pocit exklusivity díky velkým formátům lamel, a především díky speciální extra matné povrchové úpravě spolu s autentickou strukturou dřeva Embossing Register. Povrch podlahy je vysoce odolný proti škrábancům, skvrnám a šmouhám. Neobsahuje žádné ftaláty. Snadný na údržbu. Velmi snadná montáž plovoucím způsobem. Grandissimo Click 0,55 - design, kvalita a praktičnost, ideální podlaha pro váš domov ...
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
|---|---|
| Kolekce | Grandissimo Click 0 |
| Dekor | 99931 Sylt Oak Brown |
| Vzor | Delší a širší prkno s celoobvodovou mikro v-spárou V4 |
| Zátěžová třída | 23/33 bytové i komerční prostory s intenzivní zátěží |
| Povrch | Embossing Register - autentická struktura dřeva |
| Celková tloušťka | 5,5mm |
| Tloušťka nášlapné vrstvy | 0,55mm |
| Rozměr lamely | Délka 1500mm x šířka 220mm x tloušťka 4,5+1mm integrovaná akustická podložka |
| Způsob položení | Plovoucím způsobem |
| Podlahové vytápění | Ano |