Floor Forever Vinyl, Grandissimo Plus Click 0,5 (Rigid), 3026 Dub Axinit
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci s Floor Forever Vinyl. Kolekce Grandissimo Plus Click 0,5 (Rigid), dekor 3026 Dub Axinit.
| Kód zboží | VIN-20-43-003 |
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
| Hmotnost | 22,00 kg |
| Záruka | 20 let |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít do 3 dnů |
| Běžná cena (s DPH) | 1391 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 1032,37 Kč/m2 |
| Množství v balení | 2,08 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 2147 Kč |
! Akce je platná do 30.6.2026 !
Popis výrobku
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci s Floor Forever Vinyl. 3026 Dub Axinit. Grandissimo Plus Click 0,5 (Rigid) - nadstandardní pocit exklusivity díky velkým formátům lamel, a především díky speciální extra matné povrchové úpravě spolu s autentickou strukturou dřeva Embossing Register. Povrch podlahy je vysoce odolný proti škrábancům, skvrnám a šmouhám. Neobsahuje žádné ftaláty. Snadný na údržbu. Montáž podlahy se provádí plovoucím způsobem. Grandissimo Plus Click 0,5 (Rigid) - design, kvalita a praktičnost, k nerozeznání od dřeva ...
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
|---|---|
| Kolekce | Grandissimo Plus Click 0 |
| Dekor | 3026 Dub Axinit |
| Vzor | Dlouhé a široké prkno s celoobvodovou mikro v-spárou V4 |
| Zátěžová třída | 23/33 bytové i komerční prostory s intenzivní zátěží |
| Povrch | Embossing Register - autentická struktura dřeva |
| Celková tloušťka | 6,5mm |
| Tloušťka nášlapné vrstvy | 0,5mm |
| Rozměr lamely | Délka 1828mm x šířka 228mm x tloušťka 5+1,5mm integrovaná akustická podložka |
| Nosná deska | Rigid |
| Způsob položení | Plovoucím způsobem |
| Podlahové vytápění | Ano |