Floor Forever Vinyl, XL Large Click 0,55 (Rigid), Dub Coma Pedrosa
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci Floor Forever Vinyl. Kolekce XL Large Click 0,55 (Rigid), dekor Dub Coma Pedrosa.
| Kód zboží | VIN-20-36-006 |
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
| Hmotnost | 18,00 kg |
| Záruka | 20 let |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít už zítra |
| Běžná cena (s DPH) | 1318 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 1065,04 Kč/m2 |
| Množství v balení | 2,076 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 2211 Kč |
! Akce je platná do 30.6.2026 !
Popis výrobku
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci Floor Forever Vinyl. Dub Coma Pedrosa. XL Large Click 0,55 (Rigid) - velkoformátové dekory. Neobsahuje žádné ftaláty. Díky svému složení "Rigid" (minerál/kámen), se řadí mezi extrémně odolné a stabilní podlahy, takže můžete podlaze dát pořádně zabrat a ona se vám odvděčí stále stejnou krásou. Snadná na údržbu a vhodná pro podlahové topení. Je voděodolná, tudíž vhodná i do Vašich koupelen. XL Large Click 0,55 (Rigid) - velkoformátová, voděodolná, ideální podlaha ...
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
|---|---|
| Kolekce | XL Large Click 0,55(Rigid) |
| Dekor | Dub Coma Pedrosa |
| Vzor | Širší a delší prkno s celoobvodovou mikro v-spárou V4 |
| Zátěžová třída | 23/33 bytové i komerční prostory s intenzivní zátěží |
| Povrch | Embossing Register - autentická struktura dřeva |
| Celková tloušťka | 6,3mm |
| Tloušťka nášlapné vrstvy | 0,55mm |
| Rozměr lamely | Délka 1511mm x šířka 229mm x tloušťka 5mm + 1,3mm integrovaná akustická podložka |
| Nosná deska | Rigid (SPC) |
| Způsob položení | Plovoucím způsobem |
| Podlahové vytápění | Ano |