Floor Forever Vinyl, XL Large Click 0,55 (Rigid), Dub Halti
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci Floor Forever Vinyl. Kolekce XL Large Click 0,55 (Rigid), dekor Dub Halti.
| Kód zboží | VIN-20-36-005 |
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
| Hmotnost | 18,00 kg |
| Záruka | 20 let |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít už zítra |
| Běžná cena (s DPH) | 1318 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 1065,04 Kč/m2 |
| Množství v balení | 2,076 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 2211 Kč |
! Akce je platná do 30.6.2026 !
Popis výrobku
Vinylová plovoucí podlaha od světového výrobce ve spolupráci Floor Forever Vinyl. Dub Halti. XL Large Click 0,55 (Rigid) - velkoformátové dekory. Neobsahuje žádné ftaláty. Díky svému složení "Rigid" (minerál/kámen), se řadí mezi extrémně odolné a stabilní podlahy, takže můžete podlaze dát pořádně zabrat a ona se vám odvděčí stále stejnou krásou. Snadná na údržbu a vhodná pro podlahové topení. Je voděodolná, tudíž vhodná i do Vašich koupelen. XL Large Click 0,55 (Rigid) - velkoformátová, voděodolná, ideální podlaha ...
| Výrobce | Floor Forever Vinyl |
|---|---|
| Kolekce | XL Large Click 0,55(Rigid) |
| Dekor | Dub Halti |
| Vzor | Širší a delší prkno s celoobvodovou mikro v-spárou V4 |
| Zátěžová třída | 23/33 bytové i komerční prostory s intenzivní zátěží |
| Povrch | Embossing Register - autentická struktura dřeva |
| Celková tloušťka | 6,3mm |
| Tloušťka nášlapné vrstvy | 0,55mm |
| Rozměr lamely | Délka 1511mm x šířka 229mm x tloušťka 5mm + 1,3mm integrovaná akustická podložka |
| Nosná deska | Rigid (SPC) |
| Způsob položení | Plovoucím způsobem |
| Podlahové vytápění | Ano |