Quick-Step Classic, CLM1655 Dub Havanna přírodní
Laminátová plovoucí podlaha od belgického výrobce Quick-Step. Kolekce Classic, dekor CLM1655 Dub Havanna přírodní.
| Kód zboží | LAM-11-02-028 |
| Výrobce | Quick-Step |
| Hmotnost | 10,90 kg |
| Záruka | 20 let |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít už zítra |
| Běžná cena (s DPH) | 625 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 625,57 Kč/m2 |
| Množství v balení | 1,596 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 998 Kč |
Popis výrobku
Laminátová plovoucí podlaha od belgického výrobce Quick-Step. CLM1655 Dub Havanna přírodní. Classic -
| Výrobce | Quick-Step |
|---|---|
| Kolekce | Classic |
| Dekor | CLM1655 Dub Havanna přírodní |
| Vzor | Prkno s celoobvodovou mikro v-spárou (zkosení Imression) |
| Zátěžová třída | AC4-32, bytové prostory se silnou zátěží, komerční prostory se střední zátěží |
| Povrch | Jemná textura dřeva (podélný pór) s matnou povrchovou úpravou |
| Celková tloušťka | 8mm |
| Rozměr lamely | Délka 1200mm x šířka 190mm x tloušťka 8mm |
| Nosná deska | HDF Quick-Step se zvýšenou odolností proti vlhkosti |
| Speciální úprava | Scratch Guard - až desetkrát odolnější proti poškrábání, antistatická úprava |
| Zámkový spoj | Celoobvodový Uniclic, patentovaný trvale aktivní zámkový spoj |
| Způsob položení | Plovoucím způsobem |
| Podlahové vytápění | Ano |
Související produkty
-
Quick-Step Basic Plus 2v1, 2mm, 15m2
114,95 Kč/m2
-
Quick-Step Basic Plus 2v1, 2mm, 60m2
107,69 Kč/m2
-
Quick-Step Unisound 2v1, 2mm, 15m2
254,1 Kč/m2
-
Quick-Step Thermolevel, 5mm, 9m2
206,91 Kč/m2
-
Quick-Step Silent Walk, 2mm, 7m2
269,83 Kč/m2
-
Quick-Step, 1655 Dub Havanna přírodní, 58x12mm
133,1 Kč/bm
-
Quick-Step obvodová lišta, Dub Havanna přírodní 1655, 77x14mm
209,33 Kč/bm
-
Quick-Step obvodová lišta, Dub Havanna přírodní 1655, 17x17mm
87,12 Kč/bm
-
Quick-Step Kit (akryl), 310ml
473,11 Kč/ks
-
Quick-Step Incizo 5 v 1, 1655 Dub Havanna přírodní, 48x13mm
608,63 Kč/bm
-
Quick-Step, čistící souprava - spray mop
1470,15 Kč/ks