Quick-Step, Fuse, SGMPC20325 Dub podzimní přírodní
Vinylová podlaha k celoplošnému lepení od belgického výrobce Quick-Step. Kolekce Fuse, dekor SGMPC20325 Dub podzimní přírodní.
| Kód zboží | VIN-11-38-001 |
| Výrobce | Quick-Step |
| Hmotnost | 19,00 kg |
| Záruka | Doživotní záruka |
| Dostupnost | Skladem u partnera - můžete mít do 7 dnů |
| Běžná cena (s DPH) | 734 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 624,3 Kč/m2 |
| Množství v balení | 4,115 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 2568 Kč |
! akce je platná do 26.5.2026 !
Popis výrobku
Vinylová podlaha k celoplošnému lepení od belgického výrobce Quick-Step. SGMPC20325 Dub podzimní přírodní. Fuse - předností této podlahy je její voděodolnost a odolnost proti poškrábání díky technologii Scratch Guard. Lze kombinovat s kolekcí Pristine. Fuse - ideální volba pro Váš domov, překvapí nejen cenou ...
| Výrobce | Quick-Step |
|---|---|
| Výrobní řada | Vinyl Flex |
| Kolekce | Fuse |
| Dekor | SGMPC20325 Dub podzimní přírodní |
| Vzor | Delší a širší prkno s celoobvodovou mikro v-spárou (Autentická slisovaná hran) |
| Zátěžová třída | 23/33 bytové a komerční prostory s intenzivní zátěží |
| Povrch | Autentická struktura dřevěné podlahy |
| Speciální úprava | Scratch Guard (proti poškrábání) |
| Celková tloušťka | 2,5mm |
| Tloušťka nášlapné vrstvy | 0,55mm |
| Rozměr lamely | Délka 1500 x šířka 228,6 x tloušťka 2,5mm |
| Způsob položení | Celoplošným přilepením nebo položením na lepicí podložku |
| Podlahové vytápění | Ano |
| Speciální info | Lze kombinovat s kolekcí Pristine |
Související produkty
-
Quick-Step, 20325 Dub podzimní přírodní, 60x13mm
166,98 Kč/bm
-
Quick-Step, lepidlo na vinyl, 6kg
306,74 Kč/kg
-
Quick-Step, lepidlo na vinyl, 15kg
267,41 Kč/kg
-
Quick-Step Flex Pro Pure, 1,8mm, 6,5m2
522,72 Kč/m2
-
Quick-Step Floor Cleaner, 2000ml
309,76 Kč/l
-
Quick-Step, Pristine, SGHBC20335 Dub podzimní přírodní
713,78 Kč/m2