Quick-Step Impressive, IM1860, Borovice přírodní, prkna
Laminátová plovoucí podlaha od belgického výrobce Quick-Step. Kolekce Impressive, dekor IM1860, Borovice přírodní, prkna.
| Kód zboží | LAM-11-13-008 |
| Výrobce | Quick-Step |
| Hmotnost | 13,00 kg |
| Záruka | 25 let |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Běžná cena (s DPH) | 919 Kč/m2 |
| Naše cena (s DPH) | 689,7 Kč/m2 |
| Množství v balení | 1,835 m2 |
| Cena za balení (s DPH) | 1265 Kč |
! akce je platná do 26.5.2026 !
Popis výrobku
Laminátová plovoucí podlaha od belgického výrobce Quick-Step. IM1860, Borovice přírodní, prkna. Impressive -
| Výrobce | Quick-Step |
|---|---|
| Kolekce | Impressive |
| Dekor | IM1860, Borovice přírodní, prkna |
| Vzor | Delší a širší prkno s celoobvodovým "skutečným" zkosením hran |
| Zátěžová třída | 23/32, bytové prostory s intenzivní zátěží, komerční prostory se střední zátěží |
| Povrch | Intenzivní autentická struktura dřeva s kartáčovaným efektem |
| Celková tloušťka | 8mm |
| Rozměr lamely | Délka 1380mm x šířka 190mm x tloušťka 8mm |
| Nosná deska | HDF Quick-Step se zvýšenou odolností proti vlhkosti, hrany opatřeny hydrofobní vrstvou HydroSeal |
| Speciální úprava | Scratch Guard - až desetkrát odolnější proti poškrábání + antistatická úprava |
| Zámkový spoj | Celoobvodový Uniclic, patentovaný trvale aktivní zámkový spoj |
| Způsob položení | Plovoucím způsobem |
| Podlahové vytápění | Ano |
Související produkty
-
Quick-Step Basic Plus 2v1, 2mm, 15m2
114,95 Kč/m2
-
Quick-Step Basic Plus 2v1, 2mm, 60m2
107,69 Kč/m2
-
Quick-Step Unisound 2v1, 2mm, 15m2
254,1 Kč/m2
-
Quick-Step Thermolevel, 5mm, 9m2
206,91 Kč/m2
-
Quick-Step Silent Walk, 2mm, 7m2
269,83 Kč/m2
-
Quick-Step obvodová lišta, Borovice přírodní 1860, 77x14mm
209,33 Kč/bm
-
Quick-Step obvodová lišta, Borovice přírodní 1860, 17x17mm
87,12 Kč/bm
-
Quick-Step Kit (akryl), 310ml
473,11 Kč/ks
-
Quick-Step Incizo 5 v 1, 1860 Borovice přírodní, 48x13mm
608,63 Kč/bm
-
Quick-Step, čistící souprava - spray mop
1470,15 Kč/ks